فهرست بستن

نوشیدنی تقویتی ریزرو ژنس (Reserve)

نوشیدنی تقویتی ریزرو ژنس (Reserve )

eReserv

برای مشاوره با شماره 09139671802 تماس بگیرید. 

ترکیبات مخصوص سلامتی قلبتون رو با نوشیدنی تقویتی ریزرو ژنس – Reserve بنوشید

اصلی ترین محصول سلامتی قلب و کبد که مادر تمام بیماری ها می باشد ریزرو می باشد.

 

چرا سلول های بدن و در نتیجه  بدن ما پیر می شود؟

 

هم‌زمان با بالارفتن سن و بروز فرسایش‌های درونی در اندام‌های داخلی و ضعیف‌شدن عملکرد سیستم‌های حیاتی بدن، نیاز بدن نسبت به استفاده از منبعی غنی در زمینه ارتقای عملکرد و بازسازی سیستم‌های حیاتی بدن حس می‌شه.

یکی از اصلی‌ترین دلایل بروز سرطان، حملات قلبی یا هر کدوم از مخاطراتی که نه تنها با در سنین بالا بلکه در جوانی هم به سراغ ما میان؛ قرارگرفتن بدن در معرض آسیب‌های حاصل از رادیکال‌های آزاد و بروز اکسیداسیون سلولی هست که منجر به تحلیل حافظت سلولی و ایجاد تداخل در عملکرد سیستم‌های مختلف بدن می‌شه.

در این عنوان سعی داریم تا به معرفی بمب سلامتی ژنس بپردازیم. نوشیدنی تقویتی ریزرو ژنس – Reserve از ترکیبات به شدت تاثیرگذار و چشمگیری برخورداره که سلامتی، بازیابی و نشاط هر چه بیشتر رو برای بخش‌های درونی بدن ما رقم می‌زنه.

 

مقدمه‌ای بر نوشیدنی تقویتی ریزرو ژنس – Reserve

نوشیدنی تقویتی ریزرو ژنس – Reserve باعث می‌شه تا روزی که زنده‌ایم احساس جوانی و نشاط رو تجربه کنیم. این نوشیدنی حاوی ترکیباتی گیاهیِ ویژه‌ای هست که تقویت شدید سیستم‌های داخلی و حیاتی بدن رو میسر می‌کنه. ریزرو – Reserve به‌طور طبیعی نوشیدنی شیرینی محسوب می‌شه و حاوی آبِ میوه‌هایی هست که در ترکیبات این نوشیدنی به‌کاررفتن.

این نوشیدنی حاوی مواد اولیه‌ای هست که به ترمیم آسیب‌های رادیکالی بدن می‌پردازه و از بروز آسیب‌های سلولی در آینده جلوگیری می‌کنه.

نتیجه ی استفاده از محصول ریزرو ژنس:

 با مصرف نوشیدنی تقویتی ریزرو ژنس – Reserve، سلول‌های بدن ما سالم‌تر و با از طول عمر بالاتری برخوردار خواهند بود که موجب بروز احساس سلامتی و شادابی بیشتر در عملکرد داخلی بدن ما می‌شه.

 

چرا لزوم استفاده از نوشیدنی تقویتی ریزرو ژنس توصیه میگردد؟

نقش ریزرو در سلامتی سلولهای بدن

مزیت های ریزرو در سلامتی سلولهای بدن:

تحمل و استقامت بدن را بالا میبرد انرژی بدن را افزایش می دهد، توان ماهیچه ها را افزایش داده و خستگی ماهیچه را کاهش می‌دهد، هماهنگی بین ماهیچه ها را افزایش می دهد،  حافظه را تقویت می کند، زمان عکس العمل را سریع تر می کند، تنظیم چربی در بدن را بهتر می‌کند، اسیدهای چرب را تنظیم می‌کند، جذب شکر در روده را کاهش می‌دهد، ریزرو با التهاباتی که بسیار مخرب بوده و DNA را تخریب کرده و باعث کاهش طول عمر می‌شود مقابله می‌کند، و قند خون را نرمال می کند. طریقه.

ترکیبات اصلی به‌کار رفته در نوشیدنی تقویتی ریزرو ژنس چیست؟

میوه‌های به‌کار رفته در ترکیب اصلی این نوشیدنی همگی به دارا بودن خاصیت مشترک برخورداری از ماده‌ی رِزوِراترول Resveratrol شناخته می‌شوند.

به همین علت شش سوپر میوه‌ی پایه که در ترکیب این نوشیدنی به‌کار رفتند منجر به تشکیل ترکیبی خواهند شد که به ارتقای سطح حفاظت سلولی بدن در برابر آسیب‌های حاصل از رادیکال‌های آزاد می‌شه.

سوپر میوه‌های به‌کاررفته در ترکیبات Reserve”

بر اساس تحقیقات دانش‌بنیان گسترده، مقدار مواد مغذی هر یک از میوه‌های به‌کاررفته در نوشیدنی ریزرو که بر اساس طعمی بی‌نظیر انتخاب شدند. عبارتند از:

 • انار
 • بلوبِری
 • گیلاس
 • آسائی بری
 • انگور سیاه
 • آلوئه‌ورا
 • روغن هسته‌ی انگور
 • و عصاره‌ی چای سبز

و رِزوِراترول – Resveratrol ماده‌ی مشترک میوه‌های موجود در نوشیدنی تقویتی Reserve ژنس

شیرینی موجود در این نوشیدنی حاصل از قند موجود در میوه‌های به‌کار رفته در اون هست و هیچ اثری از:

 • رنگ‌های خوراکی مصنوعی
 • طعم‌دهنده‌های مصنوعی
 • شیرین‌کننده‌های مصنوعی

در این نوشیدنی وجود نداره.

 

ترکیب مشترکِ موجود در میوه‌هایِ نوشیدنی تقویتی Reserve ژنس چیست که اهمیت زیادی دارد؟

 

رزوِراترول Resveratrol نوعی آنتی‌اکسیدان بسیار قدرتمند با فرمول شیمیایی C14H12O3،ماده‌ای بسیار کارآمد در گیاهانی محسوب می‌شه که به‌عنوان ترکیبات اصلی در نوشیدنی تقویتی ریزرو ژنس مورد استفاده قرار گرفتند. این ماده‌ی سازگار با قلب انسان، تاثیرگذارترین ترکیب ممکن در این نوشیدنی بنفشِ خارق‌العاده به حساب میاد.

این ماده با ایفای نقش حفاظتی در گیاهان به‌کاررفته در Reserve ژنس؛ فوایدی رو در خود داره که قطعا مصرف مداوم اون، بدن ما رو به سطحِ بالاتری از سلامتی و نشاط ارتقا می‌ده.

مزایای ترکیبات اصلی به‌کار رفته در نوشیدنی تقویتی Reserve ژنس :

از نقش حفاظتی رزوراترول – Resveratrol در مواد تشکیل‌دهنده‌ی گیاهان، در تولید نوشیدنی تقویتی ریزرو ژنس – Reserve استفاده شده تا این محصول از فوایدی برخوردار باشه که قطعا مصرف مداوم اون، بدن ما رو به سطحِ بالاتری از سلامتی سیستم‌های درونی ارتقا می‌ده. این محصول:

ترکیبات اصلی و کمکی موجود در نوشیدنی Reserve ژنس

 • از پُلی‌فِنول(Polyphenol) ‌های سازگار با قلب انسان برخورداره
 • از دهه‌ها تحقیق و بررسی در زمینه‌ی سلول‌های بنیادین برخورداره
 • با همکاری کمپانی ” French Paradox” تولید شده

حفاظت سلولیِ آنتی‌اُکسیدان‌های موجود در ترکیبات Reserve

آزمایش‌های سری CAP-e به‌طور واضحی نشان‌دهنده‌ی ارتقای سطحِ حفاظت در برابر فرآیند اُکسیداسیون به‌واسطه‌ی آنتی‌اکسیدان‌های موجود در نوشیدنی Reserve ژنس هستند. این ترکیبات گلبول‌های قرمز خون رو برابر رادیکال‌های آزاد پوشش می‌دن.

پروتکل آزمایشی CAP-e

روند این آزمایش به‌صورتی بوده که ابتدا نوشیدنی Reserve در محلول الکل اتیل (محلول در آب) و PBS (غیرمحلول در آب)، ریخته شده است. گولبول‌های قرمز خون، به‌همراه یک تولید‌کننده‌ی رادیکال آزاد پروکسیل (یا به اختصار AAPH) و رنگدانه‌ی فلوروسِنت در هر دو محلول حاوی نوشیدنی Reserve مستقر شدند.

میزان آسیبِ اُکسیداسیونِ حاصل از تماس با رادیکال‌های آزاد، با مشاهده‌ی رنگدانه‌های فلوروسنت صورت گرفت. سپس نتایج حاصل از این آزمایش با نتیجه‌ی حاصل از آزمایش (اسید گالیک یا جوهر مازو) مورد مقایسه قرار گرفت.

نتایج حاصل از آزمایش CAP-e انجام شده در سنجش محافظت سلولی Reserve

نتایج حاصل از این آزمایش به‌راحتی سطحِ حفاظتِ سلولی آنتی‌اکسیدان‌های موجود در Reserve رو به نمایش می‌ذاره که به‌طور چشمگیری بسیار بالاتر از سطحِ حفاظت سلولی حاصل از آنتی‌اُکسیدانِ مشهورِ گالیک اسید یا جوهز مازو رو شامل می‌شه.

 اطلاعات مصرفی محصول

هر باکس از نوشیدنی ریزِرو Reserve ژنس، 30 ساشه 30 میلی‌لیتری (1 اُنسی) رو شامل می‌شه که حجم هر باکس اون رو به 900 میلی‌لیتر می‌رسونه.

هر وعده مصرفی از این نوشیدنی شامل یک ساشه می‌شه.میانگین مصرف این نوشیدنی روزانه یک الی دو ساشه رو شامل می‌شه.

نکته قابل مهم: بهتر است بر اساس نوع بیماری و پیشرفت بیماری حتما مشاوره گردد.

 

قبل از استفاده حتما با شماره تماس 09139671802 تماس حاصل فرمایید.با تشکر.

 

 

بررسی موارد علمی و فید بک های حاصل شده از این محصول را در مقاله بعدی مطالعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *